fbpx
Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.
SKU 61050-200 Kategórie , ,

Scarpa MESCALITO TRK GTX- Pánske

Scarpa MESCALITO TRK GTX- Pánske

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

MESCALITO TRK GTX, navrhnuté pre dlhé túry aj v náročných podmienkach, zaručuje priľnavosť, podporu a odolnosť aj pri nesení ťažkého batohu. Zvršok z 1,7-1,9 mm hrubej semišovej kože Perwanger® charakteristickej svojou vodeodolnosťou, priedušnosťou, povrchom odolným proti poškriabaniu a trvanlivosťou. 3D golier Autofit z polstrovanej tkaniny, ktorý dokáže stabilizovať celé chodidlo bez tlakových bodov a obalí členok pri jeho pohybe. Jazyk z tkaniny Schoeller je na oboch stranách spojený so zvrškom, zostáva dobre vycentrovaný a zabraňuje prenikaniu nečistôt do topánky. Tkanina Schoeller udržuje ideálnu klímu chodidiel nezávisle na zmenách vonkajšej teploty.
Šnurovanie predĺžené až do špičky vychádza z už legendárneho modelu SCARPA Zen. Vďaka použitým kovovým očkám, ktoré rovnomerne rozkladajú tlak, je možné dokonale zaistiť chodidlo v topánke bez rizika otlakov.
Podšívka s Gore-Tex membránou spĺňa ekologické štandardy BlueSign a zaručuje nepremokavosť pri zachovaní výbornej priedušnosti.
Podrážka DYNAMIS TRK s medzipodrážkou PU Bi-Density a gumovou podrážkou Vibram® XS TREK EVO je schopná zaručiť odolnosť, pohodlie a optimalizovanú stabilitu. Konštrukcia podošvy je vyrobená z materiálov schopných absorbovať nárazy so zemou, čím sa znižuje namáhanie dolných končatín. Zmes XS TREK EVO VIBRAM zaručuje optimálnu rovnováhu priľnavosti a odolnosti, rovnako ako odozvu v nepredvídateľnom teréne.