fbpx
Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.
SKU 63140-200 Kategórie , ,

Scarpa RUSH TRK GTX – Pánske

Scarpa RUSH TRK GTX – Pánske

185,00  s DPH

Popis

Rush Trek GTX je ideálny spoločník na celodenné výlety a kratšie trekové túry. Topánky vyrobené v mene pohodlia s technológiami schopnými pomôcť znížiť únavu nôh pri turistike. Poctivá kombinácia mäkkého pohodlia, pevnej stability a nízkej hmotnosti.
Zvršok z 1,7-1,9 mm semišovej kože Perwanger® s vlastnosťami vodeodolnosti, priedušnosti, povrchu odolnému proti poškriabaniu a trvanlivosti. Vďaka 3D golieru poskytuje dobrú ochranu v oblasti členku pre lepšiu podporu, ochranu a pohodlie. Tento golier z polstrovanej tkaniny dokáže stabilizovať celé chodidlo bez vzniku tlakových bodov a obalí členok pri jeho pohybe.
Ľahký systém slučiek, ktorý rovnomerne rozkladá tlak. Zvršok je ľahko zaistený, bez otlakov.
Je vyrobená z vysoko oteruvzdorného a rýchloschnúceho textilného podšívkového materiálu, pričom vysoko priedušná membrána GORE-TEX Extended Comfort má pozoruhodnú schopnosť rozptyľovať teplo. Nohy sú tak chránené pred vodou a potením.
Podošva PRESA je vyrobená zo zmesi SUPERGUM s vysokou priľnavosťou a odolnosťou, výraznou pätou a výstupkami, ktoré podporujú brzdenie pri klesaní a priľnavosť v stúpaniach. Technológia IKS (Interactive Kinetic System), charakterizovaná 7 oblasťami tlmiacimi nárazmi navyše progresívne a cielene podopiera váhu nášho tela pri našej aktivite v horách.

Odporúčame