fbpx
Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.
SKU 8887 Kategórie ,

Opasok Kore G1 GRAY TACTICAL

Opasok Kore G1 GRAY TACTICAL

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

Opasky Garrison sú naše najtuhšie opasky s najväčšou podporou. Tieto opasky poskytujú dostatočnú pevnosť pre nosenie plnohodnotných strelných zbraní, zásobníkov a akéhokoľvek iného výstroja do 4,5 kg.

Najodolnejší opasok aký ste kedy mali, ktorý sedí ako uliaty. Presné a bezpečné uchytenie poskytuje vždy hladké a rýchle zatiahnutie.

ŽIADNE dierky na opasku. Namiesto toho opasky KORE Garrison používajú vnútorný pás so západkami pre nastavenie viac ako 40+ veľkostí, ktoré umožňujú posunúť nastavenie vždy o 6mm. Výsledkom je, že opasky KORE sú o 800% lepšie nastaviteľné v porovnaní s tradičnými opaskami pre nosenie zbrane.

Vonkajšia strana je z nylonového materiálu, vnútorná strana opaska je zo super silného vlákna a vnútro opaska je z patentovaného vystuženého Power-Core ™ (s nosnosťou do 226 kg). Opasky sú veľmi odolné a dostatočne tuhé na nosenie malých až stredne ťažkých puzdier, strelných zbraní, zásobníkov, svietidiel na pištoľ, atď. (max. 4,5 kg).

Opasky Garrison sú 4,4 cm široké a majú jednu univerzálnu veľkosť, ktorá je vhodná pre ľubovoľný obvod pása od 61 cm do 137 cm. Opasok je pripevnený k pracke.