fbpx
Vyhľadať
Close this search box.
Vyhľadať
Close this search box.
SKU 8882 Kategórie ,

Opasok Kore X6 GUNMETAL GREEN TACTICAL

Opasok Kore X6 GUNMETAL GREEN TACTICAL

Tento produkt nie je momentálne na sklade a je preto nedostupný.

Popis

Taktické opasky KORE sú vyrobené pre nosenie zbraní malých veľkostí až po zbrane v plnej veľkosti, taktiež zásobníkov a ďalšieho vybavenia. Taktické opasky sú dvojnásobne tvrdšie ako kožené opasky KORE pre skryté nosenie zbrane.

Najodolnejší taktický opasok aký ste kedy mali, ktorý sedí ako uliaty. Presné a bezpečné uchytenie poskytuje vždy hladké a rýchle zatiahnutie.

ŽIADNE dierky na opasku. Namiesto toho opasky KORE pre skryté nosenie zbrane používajú vnútorný pás so západkami pre nastavenie viac ako 40+ veľkostí, ktoré umožňujú posunúť nastavenie vždy o 6mm. Výsledkom je, že opasky KORE sú o 800% lepšie nastaviteľné v porovnaní s tradičnými opaskami.

Vonkajšia strana je z nylonového materiálu, vnútorná strana opaska je zo super silného vlákna a vnútro opaska je z patentovaného vystuženého Power-Core™ (s nosnosťou do 226 kg). Opasky sú veľmi odolné a dostatočne tuhé na nosenie malých až stredne ťažkých puzdier strelných zbraní, zásobníkov atď. (max. 3,6 kg). K dispozícii sú pracky v klasických vzoroch, aby nikto nevedel, čo naozaj nosíte.

Taktické opasky sú 3,8 cm široké a majú jednu univerzálnu veľkosť, ktorá je vhodná pre ľubovoľný obvod pása od 61 cm do 137 cm.

Opasok je pripevnený k pracke pomocou veľkej svorky so zúbkami a 2 nastavovacími skrutkami s použitím imbusového kľúča (súčasť balenia).

K opasku je dodávané zodpovedajúce pútko na suchý zips, ktoré drží koniec opaska pevne priľnutý k vášmu pásu.

Odporúčame